درباره ما

شرکت مهاحرتی آریا نگاه پیشگام یکی از موفق ترین شرکت های بین‌المللی در زمینه امور مهاجرت در ایران است. در حال حاضر، این شرکت خدمات متنوع مهاجرتی از قبیل مهاجرت کاری، خرید ملک در خارج از کشور، ثبت شرکت در کشورهای خارجی و مهاجرت تحصیلی را به متقاضیان عزیز ارائه می‌دهد. گروه مهاجرتی آریا از سیستم‌های نوین مشاوره‌ای بهره می‌برد که کار را برای متقاضیان راحت‌تر کرده و دقت و صحت فعالیت‌ها را افزایش می‌دهد. وجود بیش از 14 کارشناس آموزش‌دیده و باتجربه، وکلای مهاجرتی رسمی و مجوزهای قانونی کسب‌شده از ارگان‌های مختلف، همه و همه باعث شده است این شرکت معتبر و خوش‌نام، خدمات حرفه‌ای و معتبری برای مهاجرت به کشورهای مختلف جهان به متقاضیان محترم ارائه دهد. شایان ذکر است گروه مهاجرتی آریا با سابقه بیش از 16 سال در امور مهاجرت آماده خدمتگزاری نسبت به شما عزیزان می باشد.

همچنین این کارگروه دوره‌های آموزش زبان آلمانی  را به‌صورت خصوصی و نیمه خصوصی ویژه متقاضیان مهاجرت به کشورهای آلمانی‌زبان مثل آلمان، اتریش، سوئیس، بلژیک، لوکزامبورگ با همکاری اساتید مجرب ساکن کشور آلمان را برگزار می‌کند که کمک شایانی به عزیزان در رسیدن به اهدافشان در کوتاه مدت دارد


ایدئولوژی شرکت آریا نگاه پیشگام
آریا نگاه پیشگام یک شرکت هدفمند و باتجربه است که با بکار گرفتن سال‌ها تجربه در امر مهاجرت و اقامت تحصیلی توانسته است همواره موفق باشد. از جمله اهداف و رویکردهای اساسی این موسسه به شرح زیر است:
حفظ اصل صداقت و ارائه مسیرهای منطقی برای دوره تحصیلی و پس از تحصیل
اجرای دقیق پرونده‌ها و پیگیری مداوم روند کارهای مربوطه


لازم بذکر است شرکت آریا نگاه پیشگام هیچ شعبه دیگری ندارد و کلیه قراردادها و تماس ها تنها از طریق دفتر و تلفن های شرکت معتبر می باشند.

خط مشی

شرکت آریا نگاه پیشگام به عنوان مجموعه‌ی پویا، ارایه خدمات کارساز به مشتریان و پاسخگویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان ،شده است واین مهم جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های این موسسه می باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فناوری و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان ما بوده است.
در حقیقت، دوره‌های تحصیلات تکمیلی محل تلاقی و فصل مشترک آموزش و پژوهش در عالی‌ترین سطوح خود می‌باشد که در آن برجسته‌ترین دانش‌پژوهان جامعه به عالی‌ترین مباحث علمی (نظری و عملی) می‌پردازند و در نقش خون تازه و تجدید شونده‌ی کالبد پژوهش و تحقیق، جامعه را زنده و پویا نگاه می‌دارند.

در نتیجه اهداف شرکت را می توان به موارد اصلی زیر تخصیص داد:
فراهم کردن شرایط برای تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد در عالی‌ترین سطوح علمی دنیا
کمک به رشد کیفی دوره‌های تحصیلات تکمیلی
بسترسازی برای تحصیل در دوره‌های دکترا در کلیه رشته‌های مرتبط با زمینه‌های فعالیت علمی دانشگاههای خارج از کشور
توجه خاص بر مشاوره برای دوره‌های بین رشته‌یی مورد نیاز کشور که در خارج از کشور ارائه می شوند
اهتمام در شناخت دوره‌های تحصیلات تکمیلی تعریف نشده و مورد نیاز در ایران که در خارج از کشور ارائه می شوند
زمینه‌سازی برای اعزام دانشجویان به دانشگاههای گروه ممتاز مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
با توجه به جایگاه مدیریت تحصیلات تکمیلی این موسسه و شرح وظایف و حدود اختیارات آن، امور مربوط به تدوین و تنظیم سیاست‌های اجرایی، ایجاد هماهنگی ، نظارت و ارزیابی فعالیت‌های تحصیلات تکمیلی به عهده مدیریت این موسسه می‌باشد.

​​​​​​​خط مشی زیر در همین راستا ارائه می‌گردد:
گسترش ارتباط بین تحصیلات تکمیلی دانشگاه های داخل و خارج از کشور
اجراء، مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی موسسه در عقد قرارداد، به روز نگهداشتن اطلاعات آموزشی متقاضیان و گزارش‌گیری‌های مربوط
کمک به ارائه برنامه کوتاه مدت و میان مدت تحصیلات تکمیلی از سوی دانشجویان دانشگاههای داخل به منظور فراهم ساختن شرایط مناسب برای اعزام
از سوی دیگر، در این مقاطع است که دانش و فن‌آوری از جوامع پیشرفته‌تر جذب و هضم می‌شود و همراه با خلاقیت‌ها و ابتکارات برای استفاده‌ی داخلی ارائه می‌گردد. سیاست شرکت نیز ناظر بر تمشیت امور به ترتیبی است که اهداف عالی فوق تحقق پذیرد.​​​​​​​