راهنمای کامل دریافت پاسپورت دومینیکا

تنها کشور جهان که بدون هیچ پیچیدگی به شهروندان ایرانی، پاسپورت می‌دهد، کشور دومینیکا است. دومینیکا یکی از کشورهای مشترک المنافع با انگلیس در دریای کارائیب و همسایه آمریکا است. شما می‌توانید پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم این کشور را در یک پروسه سه تا شش ماهه بگیرید. تصور کنید شما در هیچ جای اروپا، کانادا یا آمریکا نمی‌توانید به این سرعت پاسپورت بگیرید. در این گونه کشورها ، زمانی که با شرایط مساعد خود توانستید اقامت دریافت کنید، شما باید کار کنید و مالیات بدهید. حدود 5 الی 10 سال زمان می‌برد که شما صاحب پاسپورت اروپایی یا کانادا و آمریکا شوید تا به راحتی بیزینس کنید و دنیا را بگردید.
پس شما اگر گرین کارت آمریکا، کارت پی آر کانادا یا کارت اقامت کشورهای اروپایی را داشته باشید، باز هم سال‌ها باید در آن کشور زندگی کنید و شرایط و قوانین را رعایت کنید تا به پاسپورت برسید. این در حالی است که بسیاری از ایرانی‌ها می‌خواهند زندگی آزاد داشته باشند و نمی‌خواهند سال‌ها تابع مقررات کشور دیگری زندگی کنند تا به پاسپورت برسند بنابراین برای اینگونه ایرانی‌ها، بهترین و تنها گزینه، فقط پاسپورت دومینیکا با رتبه و رنکینگ جهانی 30 است تا آزادی خود را برای تردد بین المللی به دست بیاورند و زمان را از دست ندهند.
شما حتی اگر بیست سال در دبی هم زندگی کنید، پاسپورت نخواهید گرفت. همچنین اگر در ترکیه خانه هم بخرید، با پاسپورتش برای اروپا باید ویزا بگیرید و عملا تنها پاسپورت قدرتمند برای سفر  به کل اروپا و انگلیس و جمعا 140 کشور جهان، فقط پاسپورت دومینیکا است. چه بخواهیم و چه نخواهیم، تنها راه آزادی در بیزینس و تردد بین المللی، پاسپورت دومینیکا است که شاید در آینده‌ای نزدیک به سرنوشت پاسپورت سنت کیتس دچار و در نهایت آرزو شود. تا سال‌ها پیش سنت کیتس هم پاسپورت می‌داد، اما حالا دیگر به ایرانی‌ها پاسپورت نمی‌دهد، پس تا دیر نشده باید وارد عمل شد.


مزایای پاسپورت دومینیکا

کسانی که پاسپورت دومینیکا می‌گیرند به این دلیل نیست که در یک کشور کوچک مشترک المنافع در دریای کارائیب زندگی کنند بلکه دلیل آن‌ها ، آزادی برای تردد بدون ویزا به بیش از 140 کشور است. پس ما فقط این دفترچه کاغذی که سند تردد ماست را می‌خواهیم تا بتوانیم آزادانه تردد کنیم. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید آزادانه در جهان قدم بگذارید و آمریکا به شما ، ویزای ده ساله آنلاین آمریکا می‌دهد. پاسپورت دومینیکا در هر دوره تمدید، معادل ده سال اعتبار دارد و تا آخر عمرتان هر وقت بازه تاریخی یا صفحات پاسپورت تمام شد می‌توانید به سادگی تمدید کنید. اگر پاسپورت دومینیکا را در سن 40 سالگی دریافت کنید و تا 80 سالگی از آن استفاده کنید ، با توجه به تورم ایران و جهان، هزینه انجام شده امسال تا سال‌ها بعد، در حساب و کتاب زندگی و کسب و کار شما صفر شده و عملا شما دیگر هزینه ویزا ندارید.


روش دریافت پاسپورت دومینیکا

در پروسه پاسپورت دومینیکا، شما اصلا قرار نیست از کشور خارج شوید، از روند قرارداد و فرم‌ها تا انگشت‌نگاری در دفتر آژانس مسافرتی علاءالدین تراول در طبقه هفتم برج آرتمیس فرمانیه به عنوان یکی از ده آژانس مسافرتی معتبر کشور ایران انجام می‌شود و ضمانت حسن انجام کار و تعهد مبالغ پرداخت شده به عهده علاءالدین تراول است. شما قرارداد را امضاء می‌کنید، مبالغ را پرداخت می‌کنید، انگشت نگاری می‌شوید و بعد از چند ماه پاسپورت را تحویل خواهید گرفت. این یعنی حتی یک ریال هزینه رفت و آمد به خارج از کشور و سایر کارها را ندارید و فقط همان هزینه پاسپورت را داده‌اید.
در اخذ پاسپورت دومینیکا و تابعیت دائم دومینیکا دیگر نگران تحصیلات نباشید چون اصلا سطح تحصیلی شما مهم نیست. همچنین نگران سن و سال و زبان انگلیسی و تسلط روی هیچ زبانی نباشید زیرا می‌توانید با زبان فارسی صحبت کنید. همچنین نگران داشتن مهارت، روزمه و سابقه شغلی و پرداخت مالیات نخواهید بود.

این نکته قابل ذکر است که تمام اعضای خانواده شما می‌توانند در پرونده دریافت پاسپورت دومینیکا قرار بگیرند. شاید بپرسید چرا دومینیکا این کار را می‌کند؟ دومینیکا یک کشور کوچک و دارای یک سری امتیازات است . دومینیکا خوب می‌داند که دادن تابعیت و شهروندی ، بار مالی و فشار هزینه‌های درمان و بازنشستگی و ... ایجاد نمی‌کند. اصولا افرادی که پاسپورت گرفته‌اند، برای زندگی به دومینیکا نمی‌روند بلکه این پاسپورت به شما مجوز شهروندی داده و بابتش مبلغی را به عنوان کمک بلاعوض و یا عناوین دیگر به حساب دولت دریافت می‌کند. در واقع  پاسپورت دومینیکا برای این کشور سود خالص و برای شما یک مجوز برای آزادی تردد تا آخر عمرتان است. مبلغ پرداختی شما به دولت دومینیکا، هزینه توسعه صنایع دریایی، کشاورزی، فعالیت‌های علمی و آموزشی، ساخت مدارس و بیمارستان‌ها و ... می‌شود.

پروسه اداری پاسپورت دومینیکا توسط دولت دومینیکا در این کشور مدیریت می شود و ارتباطی به سایر کشورها و کشور محل سکونت متقاضی ندارد . هیچ وقت هم این تابعیت دوم باطل نمی‌شود و مادام العمر ، شما شهروند دومینیکا محسوب می‌شوید. خانه و زندگی اصلی شما می‌تواند در ایران باشد و هیچ آدرسی در دومینیکا نداشته باشید. شایان ذکر است در شرایط کنونی ایران ، داشتن پاسپورت دومینکا برای ایرانیان جهت دور زدن تحریم ها و توسعه کسب و کار ایرانی ها در جهان مناسب است و به نفع کشور ایران است و چون مهاجرت محسوب نمی شود و قرار نیست کسی کشور را ترک کند به نفع منافع ملی کشور است و با در اختیار داشتن این پاسپورت که عملا برای متقاضی همان مجوز ویزا و تردد مسافرتی در دنیا است می توان در خریدها و معاملات نفت و گاز و پتروشیمی و دارو و مواد غذایی شرکت کرد و برای کشور ارز آوری ایجاد کرد و در مقابل رقبای سایر کشورها به دلیل نداشتن ویزا ، دیگر فرصت ها از دست نمی رود ، پس این سرویس به عنوان یک سرویس و خدمات مسافرتی همچون اخذ ویزا به علاقه مندان توسط آژانس مسافرتی ارائه می شود.


پاسپورت دومینیکا برای چه کسانی خوب است؟

پاسخ ما به شما این است که داشتن این پاسپورت برای متقاضیان مهاجرت، زندگی و کار در خارج از کشور جذاب نیست و کسانی که اساسا نمی‌خواهند در ایران زندگی و کار کنند بهتر است از روش‌های اقامتی دیگر استفاده کنند . پاسپورت دومینیکا برای مدیران شرکت‌ها ، روسای سازمان‌ها ، تجار ، بازرگانان ، پزشکان ، کثیرالسفرها و افرادی که می‌خواهند بدون دردسر و برای مواقع ضروری ، یک پاسپورت دوم در جیب خود داشته باشند، خوب است. این افراد می‌توانند به راحتی سوار هواپیما شوند و ساعاتی بعد در لندن، پاریس، رم، مادرید، پکن یا نیویورک پیاده شوند. تصور کنید یک مزایده فرش در لندن برگزار می‌شود و شما به دلیل نداشتن ویزا و یا پاسپورت دوم نمی‌توانید شرکت کنید بنابراین یک معامله با سود چند صد میلیونی را برای اینکه یک هزینه جزئی برای پاسپورت دومینیکا نکرده‌اید از دست می‌دهید. همچنین شاید بخواهید برای در نمایشگاه‌های بین المللی صنایع مختلف جهان از نفت و گاز و پتروشیمی تا دارو و صنایع شیمیایی، پوشاک و گردشگری بروید بنابراین هر روز باید دنبال داستان‌های ویزای هر کشور باشید و کار از دست شما خارج می‌شود ، فکر کنید اگر می توانستید در خیلی از بیزینس های بین المللی شرکت کنید ، چه میزان برای کشور عزیزمان ایران ارز آوری داشتید و یا به خاطر همین مجوز تردد بین المللی و فروش کالاهای شما در جهان ، چه تعداد اشتغال زایی برای مردم ایران انجام می شد ومنافع ملی حفظ می شد و سرمایه گذاری ها حفظ می شد . یا اینکه دوست دارید به راحتی به سفر و گردش بروید بنابراین شما با اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق کارگروه آریا می‌توانید این کار را انجام دهید.


با پاسپورت دومینیکا به چه کشورهایی می‌توان سفر کرد؟

تحصیل در دانشگاه‌های خوب انگلستان یکی از آرزوهای اغلب مردم است. شما به راحتی می‌توانید با پاسپورت دومینیکا وارد انگلیس شده، در دانشگاه تحصیل کنید و سال‌ها در این کشور بمانید. همچنین مطمئن خواهید بود که در این مدت هیچ مشکلی برای شما به وجود نمی‌آید. شما می‌توانید با پاسپورت دومینیکا در دوره‌های آموزشی در فرانسه، ایتالیا، کالج‌ها و کمپ‌های زبان انگلیسی و... ثبت نام کنید و رویای خود و خانواده‌تان را به واقعیت تبدیل کنید.
شما با پاسپورت این کشور می‌توانید به بیش از 140 کشور دنیا بدون ویزا و در هر لحظه که دلتان بخواهد سفر کنید. تعدادی از این کشورها شامل انگلیس، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، آلمان، بلژیک، ایرلند، هلند، سوئیس و همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. همچنین می‌توانید به ژاپن شگفت انگیز که پروسه سخت ویزا دارد، هنگ کنگ که نگین شرق آسیا است، سنگاپور که برای ایرانی‌ها سخت گیر است، کره جنوبی و چین که در شرایط کنونی ویزا نمی‌دهد، سفر کنید. رویای دیدن اهرام ثلاثه مصر به واقعیت خواهد پیوست و می‌توانید بی دغدغه ویزای آنلاین ده ساله آمریکا، استرالیا، کانادا را دریافت کنید.در هر صورت در بین حدود 200 کشور جهان به راحتی می توان به بیش از 140 کشور رفت و کار شما در سفر و بیزینس و رفت و آمد راه می افتد.


شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

شرایط اخذ پاسپورت دومینکا و تابعیت این کشور ساده است ، حداقل سن 21 سال و عدم سوء پیشینه . شما می‌توانید در پروسه پرونده اخذ اقامت دومینیکا با تکنیک‌های مختلف غیر از همسر و فرزندان زیر 30 سال خود، خواهر و برادر با سن کمتر از 25 سال، پدر و مادر و حتی پدر بزرگ و مادر بزرگ  را با اضافه کردن مبالغی به پرونده اصلی اضافه کنید. با این روش سرشکن هزینه‌های کار برای هر نفر پایین می‌آید که در این خصوص کارشناسان تیم مهاجرتی آریا به راحتی به شما مشاوره می‌دهند.


مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا

مرحله اول : مشاوره و عقد قرارداد فیمابین متقاضی و شرکت در محل دفتر و پر کردن فرم‌ها با پیش پرداخت 19 هزار دلار سینگل یا 30 هزار دلار زوج و خانواده
مرحله دوم : ترجمه و ارسال مدارک به دفتر دومینیکا و شروع پروسه تحقیقات امنیتی و تحقیقات سوابق متقاضی در دومینیکا
مرحله سوم : پایان تحقیقات پلیس دومینیکا و نامه تائید شهروندی و پرداخت کامل مبلغ
مرحله چهارم : دریافت پاسپورت دومینیکا پس از یک پروسه 4 تا 6 ماهه


هزینه‌های دریافت پاسپورت دومینیکا

-برای هر نفر فرد مجرد 100 هزار دلار آمریکا
-برای هر زوج بدون فرزند 150 هزار دلار
-برای یک زوج با یک یا دو فرزند زیر 30 سال یا پدر و مادر ( مجموعا 4 نفر)  175 هزار دلار
-برای هر فرزند دیگر 18 تا 30 سال 25 هزار دلار 
-برای هر خواهر و برادر زیر 25 سال و هر نفر پدر و مادر 25 هزار دلارهزینه‌های اداری مرتبط با دریافت پاسپورت دومینیکا

هزینه های اداری پروسه دومینیکا متغیر است و شامل این موارد است : هزینه تقاضا برای هر نفر 3000 دلار ، هزینه بررسی امنیتی متقاضی اصلی 7500 دلار ، همسر 7500 دلار ، فرزندان 4000 دلار ، هزینه ثبت هر نفر ، 750 دلار ، هزینه صدور پاسپورت ده ساله هر نفر 1200 دلار، هزینه حق الوکاله وکیل مورد تائید دولت دومینیکا جهت انجام کل پروسه برای متقاضی اصلی، 15000 دلار و سایر نفرات 8500 دلار ، هزینه اپلیکیشن فرم هر نفر 3500 دلار است که برخی از این هزینه ها قابل مذاکره است ، شایان ذکراست در خصوص نحوه پرداخت ها و تسویه حساب با توجه به شرایط متقاضی از سوی کارگروه آریا همکاری لازم به عمل می آید.
یعنی اگر بخواهیم واقع بینانه حساب و کتاب کنیم باید بگوییم که هزینه دریافت پاسپورت برای هر فرد مجرد حدودا تا 125 هزار دلار ، برای یک زوج حدودا 185 هزار دلار است که ریز این هزینه‌ها و شرایط در جلسه حضوری در دفتر شرکت آریا نگاه پیشگام به صورت دقیق مشخص خواهد شد.


مدارک مورد نیاز دریافت پاسپورت دومینیکا

شناسنامه، کارت ملی، عقد نامه، آخرین مدرک تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه، عکس برای تمام اعضا خانواده با ابعاد 6 در 4 به تعداد 8 عدد، آزمایش عمومی خون، ادرار و ایدز از مدارک مورد نیاز اخذ پاسپورت دومینیکا برای هر فرد است.
گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت، پروانه کسب، روزنامه رسمی، معرفی نامه شغلی، پرینت 13 ماهه حساب بانکی، قبض تلفن ثابت یا موبایل یا سند ملکی به نام متقاضی از جمله مدارکی است که برای متقاضی اصلی نیاز دارید.​​​​​​​