شرایط لازم برای ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان​​​​​​​

مدارک لازم برای اخذ ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان

مدارک لازم برای درخواست  ویزای زبان آلمانی عبارتند از:
داشتن دیپلم 12 ساله
تکمیل دو فرم درخواست ویزا
گذرنامه معتبر (با حداقل مدت اعتبار 3 ماه، حاوی حداقل دو صفحه ویزا خالی)
گواهی ثبت نام در دوره زبان تایید شده (این دوره باید حداقل 18 ساعت در هفته کلاس داشته باشد)
اثبات تمکن مالی 
 (ارسال هر یک از اسناد زیر):
صورتهای مالی شخصی سه ماه گذشته
گواهی اعطای بورس تحصیلی
نامه سپرده ثابت “حساب مسدود شده”.
نامه اعلامیه والدین مبنی بر حمایت مالی از فرزند خود برای مدت اقامت در آلمان طی 6 ماه گذشته.
بیمه درمانی تحت پوشش – برای کل مدت اقامت در آلمان
دو عکس پرتره به تازگی گرفته شده
سه عکس از صفحات شناسه گذرنامه
کپی ویزاهای شینگن قبلی (در صورت وجود)
نامه انگیزشی برای شرکت در دوره زبان
اثبات اسکان – برای اقامت کامل

کورس زبان آلمانی در آلمان

در این عنوان به معرفی تعدادی از کورس های زبان آلمانی که برای افراد مهاجر، دانشجویان بین ‌المللی و تمامی افرادی که می ‌خواهند زبان آلمانی را یاد بگیرند، در دسترس هستند را معرفی کرده ایم.
 
دوره‌ های مدارس عمومی
مدارس عمومی در آلمان دوره ‌های زبان آلمانی برای مهاجران و تازه واردان به کشور ارائه می‌ دهند. این دوره‌ ها به صورت رایگان یا با هزینه کمتری ارائه می ‌شوند.

دوره های مراکز آموزش زبان
آکادمی‌ های زبان و مراکز آموزش زبان خصوصی در آلمان انواع دوره ‌های زبان آلمانی را معمولاً با هزینه‌ هایی متوسط ارائه می دهند.
دوره های دانشگاهی
در بسیاری از دانشگاه های آلمان، در کنار دوره های تحصیلی دوره های زبان آلمانی نیز برگزار می شود.

دوره ‌های آنلاین
در بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات آلمان دوره های زبان آلمانی به صورت آنلاین برگزار می شود. این امر برای رفاه بیشتر متقاضیان انجام می شود.

دوره‌ های تعطیلاتی
در تعطیلات تابستانی، دوره ‌های زبان آلمانی تعطیلاتی برای دانشجویان و افرادی که مدت کوتاهی در آلمان می‌ مانند، ارائه می ‌شوند.

​​​​​​​هزینه دوره زبان آلمانی در آلمان
عوامل مختلفی مانند کالج ارائه دهنده دوره، دوره آموزشی انتخابی شما و حتی شخصی که به شما آموزش می دهد، هزینه های دوره زبان آلمانی شما را تعیین می کند. بدیهی است، هرگونه ترجیح و مزیت اضافی که به دست می آورید با هزینه بیشتری همراه است. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک معلم شخصی داشته باشید که در هر زمانی که آزاد باشید، آماده همکاری با شما باشد، مطمئناً هزینه بالاتری برای شما خواهد داشت. اما به طور معمول بسته به طول دوره آموزشی شما که ممکن است عادی و یا فشرده باشد، هزینه های دوره زبان آلمانی بین 5 تا 10 هزار یورو متفاوت است. به طور معمول آموزش زبان آلمانی بین 6 ماه تا 1 سال طول می کشد، اما بستگی به ارائه دهنده دوره و سطح زبان آلمانی که شما از قبل آمادگی آن را داشتید، دارد. مطمئناً اگر دانش پایه ای به زبان آلمانی داشته باشید و سریع یاد بگیرید می توانید دوره را قبل از اتمام برنامه منظم آن به پایان برسانید. هزینه های زندگی دانشجویی در آلمان نیز برای یک نفر بسته به شهر و سبک زندگی بین 800 تا 1,300 یورو متفاوت می باشد.

داستان ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

68

دانش آموخته

159

مشتری راضی

ادامه مطلب