ویزای مکزیک​​​​​​​

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تضمینی

همانطور که برای گرفتن ویزای مربوط به هر کشور باید فرد متقاضی مدارک لازم خود را به سفارت آن کشور ارائه دهند از این رو برای اخذ ویزای این کشور نیز فرد متقاضی باید تمامی مدارک خواسته شده را آماده کند و آنها را به سازمان مربوطه ارائه دهد. از این پس مدارک لازم برای اخذ ویزای مکزیک عبارتند از:

  • ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی آنها

  • ارائه اسناد مالکیت فرد متقاضی

  • ارائه مدارک مربوط به رزرو هتل در مکزیک و یا دعوتنامه معتبر

  • ارائه اصل گذرنامه. با اعتبار حداقل 6 ماه

  • رزرو بلیط مربوط به رفت و برگشت آن کشور

  • ارائه عکس 3 در 4

  • ارائه مدارک مربوط به تمکن مالی به همان میزانی که سفارت کشور مکزیک ان را تعیین کرده است. دقت کنید که پرینت حساب شما حتما باید ماهانه 30 میلیون تومان واریز و برداشت از حساب داشته باشد.

  • ارائه و تکمیل فرم هایی که مربوط به درخواست ویزا و اطلاعات شخصی می باشد.

  • ارائه مدارک مربوط به همسر و فرزندان و این در صورتی است که فرد متقاضی متاهل باشد.

  • پرداخت مبلغ 500 هزار تومان به سفارت در روز مراجعه

نکته بسیار مهم: مسافرین عزیز توجه کنید در صورتی که قبل از اقدام برای سفر به مکزیک برای ویزای آمریکا اقدام کرده باشید باید در روز مصاحبه حتما به سفارت مکزیک اطلاع دهید. در صورتی که این موضوع را اطلاع ندهید حتی در صورت ویزا شدن در فرودگاه مقصد ممکن است از ورود شما جلوگیری شود.​​​​​​​

ویزای مکزیک برای افغانها
شهروندان کشور افغانستان باید از طریق سفارت ایران اقدام کنند. پس اگر شهروند کشور افغانستان هستید و قصد سفر به مکزیک را دارید باید از طریق سفارت ایران اقدام کنید. ویزاگردی در کلیه مراحل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.
​​​​​​​

آدرس سفارت مکزیک در تهران کجاست؟
برای مراجعه به سفارت مکزیک در تهران باید به آدرس: خیابان آفریقا، خیابان ‏گلفام، پلاک 12 مراجعه کنید.

علت محبوبی ویزای مکزیک این است که مکزیک یکی از کشورهای آمریکای شمالی می باشد و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان می باشد که  درواقع زبان مردم آن اسپانیایی است. به دلیل اینکه مردم از کشورهای مختلف به مکزیک مسافرت یا مهاجرت می کنند از این رو فرهنگ های متنوع و مختلفی را دارا می باشد و از این رو کشوری بسیار پیشرفته است که هر ساله افراد بسیار زیادی را به عنوان مسافر و مهاجر به سمت و سوی خود می کشاند.​​​​​​​

​​​​​​​یکی از مهم ترین اصول برای سفر به این کشور اخذ ویزای مکزیک می باشد که خود نیازمند به رعایت مراحل و ضوابطی می باشد. مکزیک به علت شرایط آب و هوایی بسیار مناسب و مساعد، وجود دانشگاه های بسیار معتبر و ... درخواست برای سفر به این کشور در حال توسعه می باشد.

چگونه ویزای مکزیک بگیریم؟
یکی از نکات بسیار مهم در زمینه اخذ ویزای مکزیک این است که کشور مکزیک به علت دانشگاه های بسیار بزرگ و معتبر که بین المللی می باشند و هزینه تحصیل در آنها بسیار مناسب است همه ساله افراد زیادی را به خود جذب کرده است که برای رفتن به این کشور نیازمند به ویزای تحصیلی می باشند.
در صورتی که افراد ویزای اقامت دائم و موقت کشورهایی همچون کانادا، آمریکا، بریتانیا و.. را در اختیار داشته باشند از این پس برای رفتن به مکزیک با هر هدف و مقصودی ملزم به دریافت ویزا نمی باشد و تنها دلیل آن این است که ویزای این کشورها بسیار معتبر است.


انواع ویزای مکزیک
همانطور که میدانید برای سفر به تمامی کشورها افراد متقاضی نیازمند به دریافت ویزا هستند اما قبل از اقدام برای اخذ ویزا باید هدف و مقصود خود را از سفر تعیین نمایند و سپس اقدامات لازم را برای اخذ ویزا و سفر به آن کشور انجام دهند. به طور کلی انواع ویزای مکزیک عبارتند از:

ویزای ترانزیت مکزیک: که مخصوص افرادی است که در فرودگاه آن کشور مشغول به کار هستند و خارج از خط فرودگاه نمی توانند وارد شوند.

ویزای تحصیلی مکزیک: که تنها در زمان تحصیل فرد می تواند در آن کشور اقامت داشته باشد و به محض اتمام تحصیل باید مکزیک را ترک کند.

ویزای توریستی مکزیک: که فرد متقاضی برای مدت کوتاه و بازدید از جاذبه های ان کشور و.. به مکزیک سفر می کند و اقدام به اخذ ویزای مکزیک می نماید.

ویزای کاری مکزیک: که افراد متقاضی برای کار به کشور مکزیک سفر می کنند و چنانچه در این مورد دعوت نامه در دست داشته باشند می توانند آسان تر وارد آن کشور شوند.
نکته: تمامی افراد پیش از اخذ ویزا باید به طور دقیق مقصود خود را از آن سفر مشخص نماید و متناسب با آن اقدام کنند.

​​
​​پر از تلاش و موفقیت

داستان ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

147

پروژه انجام شده

853

مشتری راضی

ادامه مطلب