​Plan for a great life​​​​​​​

ویزای کاری​​​​​​​

اخذ ویزای کار آلمان از طریق پیشنهاد کار یا JOB OFFER در روش اول اقدام جهت اخذ ویزای کار آلمان که به ویزای پیشنهاد کاری آلمان یا ویزای جاب آفر آلمان نیز مشهور است می بایست متقاضی job offer داشته باشد. متقاضی در صورتی می تواند از این طریق برای مهاجرت به آلمان اقدام نماید که کارفرمایی در کشور آلمان دعوتنامه ای به جهت استخدام متقاضی ارسال نماید. 

Blue card

اطلاعات بیشتر

ویزای جستجوی کار در آلمان

ویزای کار آلمان یکی از بهترین ویزاهای کاری برای ایرانیان است و درصد بیشماری از ایرانیان برای دریافت ویزای کار این کشور اقدام می کنند. از میان درخواست های متعددی که برای دریافت انواع ویزای کار کشور آلمان توسط ایرانیان داده می شود حدود ۷۰ درصد این افراد موفق به دریافت ویزا و اقامت آلمان از طریق کار می شوند و این میزان درصد قابل توجهی از متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق کار را به خود اختصاص می دهد.​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

Germany Job seeker visa

​ویزای آسبیلدونگ

کشور آلمان افرادی را که به دنبال شغل یا فرصت آموزشی هستند پشتیبانی می کند. آژانس استخدام فدرال وظیفه ارائه این خدمات را بر عهده دارد. اگر می خواهید در آلمان شغلی بیابید و به کار در آلمان بپردازید، دوره های اوسبیلدونگ گزینه خوبی برای تحصیل در آلمان و شرکت در یک برنامه آموزش حرفه ای است. این برنامه های آموزشی معمولاً بین یک تا سه و نیم سال به طول می انجامد. دوره های آموزشی آوسبیلدونگ در کالج ها و شوله ها برگزار می شود مانند کالج فاخ هوخ شوله که مدارک آن بسیار معتبر است. 

اطلاعات بیشتر

Ausbildung​​​​​​​

ویزای کار برای متخصصین​​​​​​​

ویزای متخصصان فناوری اطلاعات

ویزای تحصیلی​​​​​​​

Visum zum Arbeiten für Fachkräfte ​​​​​​​

​Visum für IT

Visum zum Studieren ​​​​​​​

آلمان به افراد متخصص نیاز دارد. اگر قصد دارید در آلمان کار کنید ولی در این کشور زندگی نمی‌کنید،‌ نیاز به اجازه اقامت خاص برای کار در آلمان را دارید. نام این نوع اجازه اقامت (Aufenthaltserlaubnis zur Ausübung einer qualifizierten Beschäftigung) می‌باشد. این نوع ویزا طبق ماده ۱۸(§18a bzw. §18b Absatz 1 Aufenthaltsgesetz) قانون اقامت آلمان صادر میشود.​​​​​​​

بازار نیروی کار متخصصان آی تی یا فناوری اطلاعات بیانگر نیاز مبرم کشور و کمبود نیروی کار متخصص در این کشور است.
قانون مهاجرت متخصصان در حال حاضر اجازه می دهد تا به عنوان نیروی آی تی ماهر به بازار کار دسترسی پیدا کنید حتی اگر متقاضی به جای صلاحیت رسمی و داشتن مدارک دانشگاهی فقط حداقل سه سال تجربه حرفه ای مرتبط در بخش IT را در هفت سال گذشته با توجه به مقررات قنون اقامت  اثبات نماید.

تحصیل در آلمان، مراحل و مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای تحصیلی آلمان و نکات مهم مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل از مسائل مهمی است که در این مطلب بیان می شوند. آیا تحصیل رایگان در آلمان امکان پذیر است؟ شرایط پذیرش دانشگاه های آلمان چیست؟​​​​​​​

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر

​ویزای دانش آموزی

ویزای پیوست به خانواده​​​​​​​

ویزای راه اندازی کسب و کار

studentenvisum​​​​​​​

Visum zur Familienzusammenführung

Visum zur Selbstständigkeit​​​​​​​

شور آلمان یکی از بهترین کشورهایی است که می توان برای ادامه تحصیل در مقاطع پیش از دانشگاه انتخاب نمود. به علت شرایط خاص و ویژه و مزایای بسیار تحصیل در این کشور، والدین تمایل زیادی به تحصیل فرزندان خود در مدارس آلمان و دریافت ویزای دانش آموزی آلمان دارند. از جمله این شرایط می توان به سیستم آموزشی بسیار قوی این کشور اشاره نمود. از دیگر شرایط مساعد جهت ادامه تحصیل‌ در آلمان امنیت بالا، آب و هوای بسیار خوب این کشور و نیز شرایط خوب کاریابی پس از اتمام دوره تحصیلات در آلمان است.

شاید شما هم تا به حال به این فکر کرده باشید که ویزای پیوست چیست و در چه مواردی استفاده می شود. این نوع از ویزای کشور آلمان در واقع به افرادی تعلق می گیرد که قصد پیوستن به یکی از اعضای خانواده ی خود در کشور آلمان را دارند. در این مقاله درباره ی مسائلی چون ویزای پیوست چیست، مدارک ویزای پیوست آلمان، قانون جدید الحاق خانواده در آلمان، تجربه ویزای پیوست آلمان، هزینه ویزای پیوست آلمان، تمکن مالی برای ویزای پیوست المان و … اطلاعاتی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

یکی از راه های مهاجرت به هر کشوری، از طریق ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار می باشد. این روش، یکی از زیر شاخه های روش سرمایه گذاری می باشد. یکی از این کشور های محبوب آلمان می باشد. راه اندازی کسب و کار در هر کشوری، شرایط و انواع خود را دارد. به عنوان مثال، به دو صورت می توان برای راه اندازی کسب و کار در آلمان اقدام کرد. کسب و کار ها، خود اشتغالی ها، کسب و کار های آزاد، ثبت شرکت ها و… از انواع مختلف راه اندازی کسب و کار در آلمان می باشند. ​​​​​​​

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر


برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟

اگر خواهان مهاجرت به آلمان هستید و می خواهید به سوال، برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم، پاسخ دهید، می بایست در ابتدای امر در مورد کشور آلمان اطلاعاتی به دست بیاورید و بهترین نقاط این کشور برای زندگی از نظر خودتان را پیدا کنید. پس از آن می بایست حتما با یک مشاور بهترین مسیر مهاجرتی متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید. پس از آن می بایست اقدامات و شرایط مهاجرت به آلمان را مهیا نمایید. مراحل مهاجرت به آلمان برای هر مسیری متفاوت می باشد اما به طور کلی کلیه مسیرهای قانونی مهاجرت به آلمان یکسری گام های خاص دارند که در زیر به آن ها اشاره شده است.​​​​​​​

مراحل مهاجرت به آلمان

تهیه و ارائه میزان تمکن مالی مورد نیاز:
از طریق هر مسیر مهاجرتی که اقدام بکنید می بایست نشان دهید که هزینه های لازم برای زندگی در آلمان را دارید.

تهیه و ارائه بیمه درمانی:
برای مهاجرت قانونی به آلمان از تمامی مسیرها و زندگی در این کشور می بایست بیمه درمانی داشته باشید که البته این بیمه می تواند متناسب با شرایط شما دولتی یا خصوصی باشد. بدون داشتن بیمه درمانی نمی توانید ویزای آلمان را اخذ نمایید.

فراگیری زبان:
برای تحصیل، کار و در نهایت زندگی در کشور آلمان می بایست از حداقل دانش زبانی بهره مند باشید. 

گردآوری و تهیه مدارک:
باید تمامی مدارک لازم برای مسیر مهاجرتی خود را آماده کنید.
​​​​​​​
اخذ ویزا:
پس از انجام تمامی مراحل بالا می توانید برای اخذ ویزای آلمان اقدام نمایید.​​​​​​​

پیام مدیریت​​​​​​​

موجب کمال، خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی، امکان تعامل با شما مخاطبان ارجمندی که ما را شایسته خدمت به خود دانسته‌اید را فراهم آورده است.
خدمتگزاران شما در شرکت آریا نگاه پیشگام از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته‌اند که به پشتوانه نیازهای به حق دانش­ پژوهان ارجمند، خدمت رسانی کاملی را به مشتریان خود داشته باشند.
اعلام این مطلب موجب افتخار است که این کارگروه در طول بیش از دو دهه فعالیت خود،‌ با بهره‌گیری‌ توامان از جوانان صاحب دانش و پشتکار و نیروهای مجرّب و کارآزموده دانشگاهی داخل و خارج از کشور، مسیر ترقی و پیشرفت را تا سرمنزل یکی از موفق­ترین شرکت ها مهاحرتی برساند و در کنار تمام توانمندی های درخور توجهی که به آنها اشاره شد، موفقیتهای کسب شده توسط این شرکت همواره مرهون اعتماد و حسن تعامل شما عزیزان گرامی به عنوان سرما‌یه‌های اصلی این مرکز بوده است.
ما ضمن خوشامدگویی، آمادگی داریم تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود عملکرد گروهمان استفاده نمایم.
نیک می دانیم که همیشه حق با مخاطب ما است و تلاش داریم این شعار راهبردی را سر لوحه خود قرار داده و تجلی واقعی مخاطب و تکریم ارباب رجوع را به نظاره بنشینیم.
 

چرا ما؟

شرکت مهاحرتی آریا نگاه پیشگام  یکی از موفق ترین شرکت های بین‌المللی در زمینه امور مهاجرت در ایران است. در حال حاضر، این شرکت خدمات متنوع مهاجرتی از قبیل مهاجرت کاری، خرید ملک در خارج از کشور، ثبت شرکت در کشورهای خارجی و مهاجرت تحصیلی را به متقاضیان عزیز ارائه می‌دهد. گروه مهاجرتی آریا از سیستم‌های نوین مشاوره‌ای بهره می‌برد که کار را برای متقاضیان راحت‌تر کرده و دقت و صحت فعالیت‌ها را افزایش می‌دهد. وجود بیش از 20 کارشناس آموزش‌دیده و باتجربه، وکلای مهاجرتی رسمی و مجوزهای قانونی کسب‌شده از ارگان‌های مختلف، همه و همه باعث شده است این شرکت معتبر و خوش‌نام، خدمات حرفه‌ای و معتبری برای مهاجرت به کشورهای مختلف جهان به متقاضیان محترم ارائه دهد. شایان ذکر است گروه مهاجرتی آریا با سابقه بیش از 25 سال در امور مهاجرت آماده خدمتگزاری نسبت به شما عزیزان می باشد.

بیشتر بدانید

​​​​​​​​​​Other Categories​​​​​​​

خدمات اصلی ما

خدمات متنوع مهاجرتی از قبیل مهاجرت کاری، خرید ملک در خارج از کشور، ثبت شرکت در کشورهای خارجی و مهاجرت تحصیلی و آموزش زبان

ما بهترین و سریع ترین راه مهاجرت را برای شما فراهم خواهیم کرد
کارگروه مهاجرتی ما حول پاسخ به سوالات و دغدغه های مهاجرتی شما عزیزان شکل گرفته و همواره کوشیده است با اتکا بر تخصص وکلای حقوقی، به کار گیری کارشناسان مجرب مهاجرتی و همکاران متعهد در سایر کشورها، همراهی مطمئن برای همه متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور باشد.

افتخار شرکت آریا نگاه پیشگام رضایت و اعتماد
مشتریان
​​​​​​​
پشتیبانی گام به گام کارشناسان آوام و دغدغه و تلاش های بی وقفه برای به ثمر رسیدن پرونده های مشتریان عزیز باعث شکل گیری خانواده بزرگ آوام شده است که بی شک اعتماد و رضایت، بالاترین افتخار و وجه تمایز این خانواده است.

از دیگر خدمات ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
✔ امکان‌سنجی و مشاوره در انتخاب دانشگاه
✔ راهنمایی در نحوه آماده‌سازی مدارک مورد نیاز پذیرش
✔ ارائه‌ی خدمات رزرو خوابگاه و محل اقامت
✔ رزرو وقت مصاحبه سفارت
✔ راهنمایی و مشاوره مصاحبه سفارت
✔ راهنمایی و مشاوره نحوه اخذ کمک هزینه و بورسیه‌های تحصیلی
✔ راهنمایی و مشاوره بیمه‌های درمانی در خارج از کشور
✔ راهنمایی و مشاوره افتتاح حساب بانکی و کارت اعتباری
✔ راهنمایی در مورد نحوه اخذ گواهینامه رانندگی
✔ راهنمایی و مشاوره نحوه ارزیابی مدارک داخلی و بین‌المللی
✔ مشاوره های تخصصی سرمایه گذاری در املاک و کسب و کارها در کشورهای مقصد​​​​​​​

بیشتر بدانید